SZKOŁA JĘZYKOWA SALWATOR

Szkoła Językowa Salwator język angielski dla każdego. W ofercie kursy językowe Kraków na wszystkie poziomy i wszystkie grupy wiekowe. W specjalizacji dysleksja, zajęcia indywidualne.

OVERVIEW

This web site jezyki.szkolasalwator.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have researched twenty pages inside the site jezyki.szkolasalwator.pl and found two websites linking to jezyki.szkolasalwator.pl.

JEZYKI.SZKOLASALWATOR.PL RANKINGS

This web site jezyki.szkolasalwator.pl has seen variant levels of traffic all over the year.
Traffic for jezyki.szkolasalwator.pl

Traffic ranking (by month) for jezyki.szkolasalwator.pl

Traffic ranking by day of the week for jezyki.szkolasalwator.pl

Private Primary School and Lower Highschool Salwator Cracow

WHAT DOES JEZYKI.SZKOLASALWATOR.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of jezyki.szkolasalwator.pl Mobile Screenshot of jezyki.szkolasalwator.pl Tablet Screenshot of jezyki.szkolasalwator.pl

JEZYKI.SZKOLASALWATOR.PL HOST

Our web crawlers detected that a single root page on jezyki.szkolasalwator.pl took six hundred and seventy-two milliseconds to come up. We could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider jezyki.szkolasalwator.pl not secure.
89.161.228.147

I revealed that this website is using the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

SZKOŁA JĘZYKOWA SALWATOR

DESCRIPTION

CONTENT

This web site jezyki.szkolasalwator.pl has the following in the web page, "Dziś sekretariat od 800, jutro tylko kontakt mailowy." Our analyzers noticed that the website also stated " 15 i 16 lutego sekretariat nieczynny." The Website also said " Dziś sekretariat od 800, a jutro nieczynny. 12 i 14 września to dni wewnętrzne - kontakt tylko mailowy. Przez dwa tygodnie kontakt wyłącznie mailowy. Od 10 do 23 lipca prosimy o kontakt mailowy." The website's header had szkoła językowa salwator as the most important optimized keyword. It is followed by angielski, kursy językowe, and korepetycje which isn't as highly ranked as szkoła językowa salwator. The next words jezyki.szkolasalwator.pl used was dysleksja. kursy was included but might not be seen by search engines.

SIMILAR WEBSITES

Strona Główna - Helper International

Język angielski - kursy do egzaminów. Język niemiecki - kursy do egzaminów. JMJ ZATOR - TRES CONCURSOS. WYD ZATOR - THREE CONTESTS. ŚDM ZATOR - TRZY KONKURSY. ŚDM ZATOR - NAGRODY - ZWYCIĘZCY! JMJ Zator - LOS PREMIOS - los ganadores! .

uLANGUAGES - Language Blog Blog Językowy

Swoje doświadczenia z wielojęzycznością i samodzielną nauką języków Mike postanowił wykorzystać do stworzenia autorskiej metody o tajemniczo brzmiącej nazwie GMS, czyli Glossika Mass Sentences. Zdanie w języku źródłowym zdanie w języku docelowym x2.

Księgarnia językowa EDGARD - materiały do nauki ponad 30 języków Jezykiobce.pl

Wysyłka w ciągu 2 dni. Dostawa kurierem tylko 12,90 zł. Prawo zwrotu w ciągu 21 dni. Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka. Jest 1 produkt w Twoim koszyku. Fiszki aplikacje na Androida, iOS. Kieszonkowce - quizy i gry karciane.

Studium PNJO - Kontakt

XIV Bałtycki Festiwal Nauki 2017. XIII Bałtycki Festiwal Nauki 2015. XII Bałtycki Festiwal Nauki 2014. XI Bałtycki Festiwal Nauki 2013. X Bałtycki Festiwal Nauki 2012. IX Bałtycki Festiwal Nauki 2011. VII 2009 i VIII 2010 Bałtycki Festiwal Nauki.

Języki obce za granicą - Języki obce za granicą - eduBaza

Centrum Kultury w Lublinie dla dzieci. Wakacyjne zajęcia sportowe dla dzieci w UG. Spotkaj się z Kujawskimi Zapylaczami 8 sierpnia podczas Wielkiego Dnia Pszczół! LATO W TEATRZE TRZECIA EDYCJA - PŁOCK. Dziewięć innowacyjnych produktów na zakończenie piątej edycji Gdańsk Business Week. TEE Travel Exchange and Education. EF Kursy Językowe za Granicą.